Hľadaj

30 miliónov zákazníkov má jednu vec spoločnú

Dobrý pocit robiť správne veci.

V roku 1874 založil Johann Vaillant svoju spoločnosť v malom nemeckom mestečku Remscheid. Vtedy bolo jeho víziou umožniť každej domácnosti vykurovať prostredníctvom teplej vody. O takmer 143 rokov neskôr má jeho spoločnosť 30 miliónov spokojných zákazníkov vo viac ako 60 krajinách. Vypočujte si našich zákazníkov z celého sveta, ktorí hovoria o svojich skúsenostiach a čo skutočne znamená “ dobrý pocit robiť správne veci”!

S Vaillantom okolo sveta

Pozrite sa a vypočujte si, čo si spájajú zákazníci a zamestnanci spoločnosti Vaillant so značkou Vaillant.

V jedinečných príbehoch sa s Vami o svoje skúsenosti so značkou Vaillant podelia ľudia z Belgicka, Číny, Chorvátska, Holandska, Talianska, Rakúska a Nemecka.

Pan Desheng zo Šanghaja, Čína

“ Moja rodina je to najcennejšie v mojom živote. Aj preto je pre mňa náš dom dôležitejší než naše auto. V dome funguje všetko tak ako má a preto sme so ženou rovnako šťastní, ako sme boli v náš prvý spoločný deň. Náš domov je naším útočiskom. A prečo sme si vybrali Vaillant? Jedného dňa sme boli na návšteve u priateľov a zistili sme, že vo všetkých izbách ich domu, aj počas veľmi chladných dní, bolo prekvapujúco teplo. Ten istý priateľ nám potom odporučil vykurovacie systémy Vaillant.”

Pan Desheng je šťastný, že počúvol radu svojho priateľa. Aj vy od nás prijmite jednu.

Kurt a Lisa Zügner z Altusriedu, Nemecko

“ Vaillant sa nebojí plávať v neznámych vodách pri hľadaní najlepších riešení má odvahu byť inovatívny. Verí v neustále zlepšovanie. Pracujem ako inžinier v oblasti zásobovacej techniky už 20 rokov a presne aj toľko rokov poznám Vaillant. Po celý tento čas bol vždy naším spoľahlivým partnerom.”

Vo svojom dome majú Kurt a Lisa Zügnerovci nainštalovaný palivový článok spolu s plynovým kondenzačným kotlom.

Valerio de Pretto z Benátok, Taliansko

“ Väčšinu vykurovacích zariadení v sedemdesiatych rokoch tu v Benátkach tvorili kotly Vaillant. Bolo to kvôli slabému pripojeniu k elektrickej sieti. Tento problém už neexistuje a zákazníci si teraz môžu na inštaláciu vybrať akúkoľvek vykurovaciu značku. No oni si stále vyberajú produkty Vaillant, pretože sú spoľahlivé a veľmi kvalitné.”

Valerio de Pretto pracuje pre Vaillant ako servisný technik. Viac o histórii a spoločnosti Vaillant.

Jan van Marion z Oostvoornu, Holandsko

“ Narodil som sa a stále žijem so svojou rodinou tu v Oostvoorne. Vždy som sníval o tom, že budem mať reštauráciu uprostred prírody. Neodolali sme teda, keď sme dostali možnosť postaviť si ju priamo tu. Energetický koncept budovy bol pre nás veľmi dôležitý. Nakoniec sme, s pomocou technika z našej dediny, našli vhodný systém. Odporučil nám Vaillant. Teraz máme systém, ktorý funguje perfektne a s ktorým sme veľmi spokojní. Je dobrý pre životné prostredie, dobrý pre nás a v konečnom dôsledku aj pre budúcnosť našej spoločnosti.

Jan van Marion si nechal nainštalovať tepelné čerpadlo geoTHERM a akumulačný zásobník allSTOR so solárnymi panelmi.

Petar Jakić zo Záhrebu, Chorvátsko

“ Keď som pracovne odcestovaný, je pre mňa veľmi dôležité, aby bolo o moju ženu a deti dobre postarané. Nechcem sa o nich báť. Vybral som si Vaillant, pretože je spoľahlivý, kvalitný, bezproblémový a vždy dodá presne to, čo potrebujeme.”

Petar Jakić a jeho rodina má kondenzačný kotol ecoTEC plus a priestorový regulátor calorMATIC 370.

Daniel Klages zo Solingenu, Nemecko

“ Keď sme plánovali maják, bolo pre nás najdôležitejšie vytvoriť niečo, čo nebude mať iba krátkodobý efekt, ale niečo významné a spoľahlivé. Nemal vyzerať veľkolepo iba na prvý pohľad, mal taký naozaj byť. Z tohto dôvodu sme prirodzene integrovali naše vízie do každého aspektu stavby. Do dnešného dňa sme presvedčení, že naše tepelné čerpadlo Vaillant - dôležitá súčasť konceptu - je tým najlepším riešením pre efektívnu a trvalo udržateľnú výrobu energie pre maják. “

Maják je vykurovaný tepelným čerpadlom geoTHERM zem/voda

Lilia Scattolin zo Spinei, Taliansko

“ Neradi plytváme energiou a nechceme jej spotrebovávať viac, než je nevyhnutné. Z týchto dôvodov používame na prípravu teplej vody systém so solárnymi kolektormi. To je pre nás skutočne výhodné riešenie.”

Lilia Scattolin a jej rodina sa rozhodli pre kondenzačný kotol auroCOMPACT, ktorý v jednom zariadení efektívne využíva plyn na vykurovanie a solárnu energiu na ohrev teplej vody.

Tao Jun zo Šanghaja, Čína

Žili sme v Nemecku viac ako 10 rokov, no vrátili sme sa do Šanghaja, lebo je to náš domov. V Nemecku sme sa však doslova zamilovali do niektorých vecí, ako nemeckých klobás, chleba, piva no a samozrejme do perfektnej práce nemeckých inžinierov. Preto sme si nechali doma nainštalovať výrobok značky Vaillant. Náš malý kúsok Nemecka.

Tao Jun so ženou veria nemeckej kvalite. Poznáte však pôvod tejto kvality? Prečítajte si o histórii spoločnosti Vaillant.

Dirk van Stappen z Vianenu, Holandsko

“ Presťahoval som sa do svojho domu pred 30 rokmi. Vtedy si ešte pôvodný majiteľ vybral na vykurovanie systém Vaillant. Kotol odvádzal dobrú prácu celých 30 rokov a nikdy som s ním nemal žiadne problémy. Je teda jasné, že som si opäť zvolil kotol Vaillant.”

Dirk van Stappen zmodernizoval svoj dom s pomocou úplne nového, vysokoúčinného kondenzačného kotla Vaillant ecoTEC plus.

Leen a Koen Wildemeersch z Aalteru, Belgicko

“ Náš montážny technik nám odporučil výrobok so značkou Green IQ. Po porovnaní s inými výrobkami sme si uvedomili, že obsahuje všetky funkcie, ktoré sú pre nás dôležité. Je ekologický, efektívny a navyše môžeme ovládať vykurovací systém cez aplikáciu, aj keď nie sme doma. Každý jeden deň, odkedy tento výrobok máme, sa na seba spokojne pozeráme s vedomím, že sme v tomto vykurovacom systéme našli vynikajúceho partnera pre nás a náš dom.”

Leen a Koen Wildeeersch si nechali nainštalovať tepelné čerpadlo flexoTHERM zem/voda a skombinovali ho so 400-litrovým zásobníkom teplej vody geoSTOR. K tomu si vybrali systémový ekvitermický regulátor multiMATIC 700, Wi-Fi modul VR 900 a aplikáciu multiMATIC.

Viac o produktoch Green iQ!