Produkty Green iQ

Trvalo udržateľná, sieťovo prepojiteľná inteligentná technológia

Produkty Green iQ kombinujú najvyššiu úroveň účinnosti a ochrany životného prostredia s trvalou udržateľnosťou a progresívnou inteligentnou technológiou. Vysoké štandardy kvality značky Vaillant garantujú dlhú životnosť systému zameranému na budúcnosť. Prvými výrobkami Vaillant so značkou Green iQ, ktoré boli uvedené na náš trh sú ecoTEC exclusive, flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive.

ecoTEC exclusive

Kondenzačná technológia maximálne zameraná na budúcnosť

Kvôli dosiahnutiu maximálnej účinnosti má kotol ecoTEC exclusive novo vyvinutý automatický spaľovací systém so zníženou spotrebou plynu a elektriny. Optimálne využívanie zdrojov ho radí k mimoriadne trvalo udržateľným výrobkom a vďaka inteligentnej schopnosti prepojenia ho možno pohodlne ovládať aj keď ste ďaleko od domova.

Ďalšie vlastnosti produktu.

flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive

Nová generácia inteligentných tepelných čerpadiel

Nová konštrukcia čerpadiel vyniká radom unikátnych riešení. Tepelné čerpadlá Vaillant už teraz spĺňajú požiadavky na účinnosť, ktorá bude v platnosti v roku 2019. Tieto systémy sú onačené štítkom najvyššej energetickej účinnosti svojej triede: A++. Ak sa zdroje využívajú inteligentne, životné prostredie dodáva približne 75% požadovanej energie zadarmo.

Ďalšie vlastnosti produktu.

Značka Green iQ nie je len tak nejaká značka. Je veľmi špeciálna.

1. Výnimočne zelená

Značka Green iQ je určená pre progresívne, trvalo udržateľné technológie, zamerané na budúcnosť a vyrábané výhradne v Európe. Spĺňajú najvyššie štandardy vzťahujúce sa k výrobe, ktorá šetrí zdroje a k logistickým procesom, založených na optimalizácii emisií. Len také výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy trvalej udržateľnosti môžu niesť označenie Green iQ. Vysoké štandardy kvality značky Vaillant garantujú dlhú životnosť systémov s nadčasovým dizajnom, zameraných na budúcnosť. Ďalší bod v jej prospech: koncovým užívateľom poskytuje bezpečnú orientáciu pri výbere produktov.

2. Výnimočne inteligentná

Produkty Green iQ získali svoju mimoriadnu inteligenciu najmä vďaka integrovanému internetovému komunikačnému modulu VR 900. Užívatelia ich môžu ovládať intuitívne prostredníctvom bezplatnej aplikácie v smartfóne. Servisní technici môžu zasa vykonávať diaľkovú diagnostiku systému a v prípade poruchy rýchlo reagovať. Všetky zariadenia môžu byť pripojené k WLAN alebo WiFi a sú kompatibilné s akýmkoľvek domácim systémom automatizácie KNX. Ďalší bod v jej prospech: vďaka inteligentnému riadeniu vykurovania môže servisný a montážny technik ponúknuť svojim zákazníkom technológiu s najvyššou úrovňou energetickej účinnosti, orientovanú na budúcnosť.

3. Výnimočne využívajúca internetové pripojenie

Najmodernejšia elektronická vybavenosť zariadení umožňuje priebežné monitorovanie systému a pomáha predchádzať zlyhaniu zariadenia tým, že vytvára preventívne hlásenia. Funkcia živého prenosu umožňuje servisným technikom pomocou diaľkovej diagnostiky zobraziť všetky hodnoty snímačov, vyhodnotiť ich a v prípade poruchy vziať so sebou ten správny náhradný diel. Výrobky so značkou Green iQ možno ľahko kombinovať alebo pripojiť k inému tepelnému systému vďaka univerzálnemu komunikačnému rozhraniu. Ďalší bod v jej prospech: diaľková diagnostika šetrí cenný čas a náklady servisným pracovníkom a zaisťuje vyššiu úroveň spokojnosti zákazníkov.

4. Výnimočne ústretová k zákazníkom

Tieto k internetu pripojené systémy umožňujú v prípade potreby neustálu komunikáciu medzi servisnými technikmi a ich zákazníkmi. Dobrý pocit z toho, že je odborník vždy aktuálne informovaný poskytuje zákazníkovi pocit bezpečia a zvyšuje úroveň jeho spokojnosti. Diaľková diagnostika a diaľkové nastavenie parametrov znižuje náklady na servis a umožňuje profesionálnejšie riadenie komplexných systémov. Ďalší bod v jej prospech: diaľková diagnostika umožňuje poskytnúť intenzívnejšiu podporu zákazníkom a tak zvýšiť ich lojalitu.

5. Výnimočne vysoká diferenciácia výrobkov v porovnaní s konkurenciou

Green iQ je prvou značkou kvality svojho druhu a a preto je aj optimálnym spôsobom, ako poskytovať informácie rastúcemu počtu zákazníkov, ktorí chcú investovať do zelených technológií. Ďalší bod v jej prospech: so značkou Green iQ sa inštalatéri môžu veľmi dobre presadiť na trhu a osloviť nové cieľové skupiny. Vaillant má tiež v záujme podporovať komunikáciu s koncovými užívateľmi prostredníctvom populárnych a odborných článkov, či reklamnej kampane.