Green iQ – inteligentná cesta do zelenej budúcnosti

Žijeme vo svete, v ktorom sú trvalá udržateľnosť a účinnosť čoraz viac dôležitejšie. To je dôvod, prečo sme vyvinuli vykurovacie systémy Vaillant Green iQ. Znižujú emisie a náklady bez toho, aby naši zákazníci museli obetovať svoje pohodlie. Iba vybrané produkty, ktoré spĺňajú zoznam kritérií stanovených našimi odborníkmi, môžu používať značku Green iQ.

Čo znamená označenie Green iQ?

Zloženie značky “ Green” (= synonymum pre zelený, prírodný, trvalo udržateľný) a “iQ” (skratka pre inteligenčný kvocient), jasne ukazuje stanovený smer: inteligentná cesta do zelenej budúcnosti. Zamerať sa teda na zelenú energiu so značkou Green iQ je dobré nielen pre životné prostredie, ale taktiež je aj najinteligentnejšou voľbou.

„Green”

Vyspelá, trvalo udržateľná technológia orientovaná na budúcnosť. Len produkty, ktoré spĺňajú veľmi vysoké štandardy trvalej udržateľnosti získajú značku Green iQ.

- Optimálna účinnosť

- Vysoká úroveň recyklovateľnosti

- Označenie minimálnej energetickej náročnosti A

- Nižšie náklady na energiu

- Sociálne zodpovedná výroba

- Vysoká kvalita

„iQ”

Produkty Green iQ pracujú vysoko energeticky efektívnym spôsobom a kombinujú výrobu tepla, ktorá je ohľaduplná k ovzdušiu, so systémom diaľkového ovládania prostredníctvom internetu. Možno ich ovládať intuitívnym, užívateľsky orientovaným spôsobom prostredníctvom aplikácie.

- Inteligentné a užívateľsky prívetivé ovládanie

- Kompatibilita s WiFi/WLAN

- Zákaznícka aplikácia zadarmo

- Univerzálne eBus rozhranie pre rozšírenie systému

- Intuitívne a zrozumiteľné ovládanie

- Možnosť diaľkovej diagnostiky

Green iQ – značka pre trvalo udržateľnú a sieťovo prepojiteľnú technológiu

Keďže náklady na energiu dlhodobo stúpajú, zdroje sa vyčerpávajú a hrozia klimatické zmeny, východiskom sa stáva len trvalo udržateľná výroba tepla. Čoraz viac zákazníkov chce inteligentné, sofistikované vykurovacie systémy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Ak chcete v budúcnosti ušetriť energiu bez obmedzenia vlastného pohodlia, potrebujete trvalo udržateľné riešenia, podporujúce inteligentné prepojenie zariadení. Naša nová značka Green iQ zastrešuje presne takýto druh výrobkov.

Green iQ nás robí priekopníkom a vzorom pre ostatných

So značkou Green iQ nastavujeme príkladné štandardy pre udržateľnú tepelnú technológiu v našom odbore. Značka Green iQ je prvá svojho druhu, ktorá vymedzuje technologicky vyspelé produkty mimoriadnej kvality, ktoré sú trvalo udržateľné a podporujú ich sieťovú prepojiteľnosť v budúcnosti.

Green iQ je vyvinutá a sledovaná odborníkmi

Značku Green iQ môžu používať len produkty, ktoré spĺňajú zoznam kritérií, stanovených našimi odborníkmi. Všetky štandardy kvality, ktoré sú v tomto zozname zahrnuté, sa neustále vyvíjajú a ich zhoda s produktmi Green iQ je zaistená prísnou a neustálou kontrolou. Tým je zabezpečené, že len vybrané produkty môžu niesť označenie Green iQ. Tieto produkty pracujú vysoko energeticky efektívnym spôsobom a kombinujú klímu šetriacu výrobu tepla s inteligentným internetovým diaľkovým ovládaním systému.

Green iQ poskytuje našim zákazníkom lepšiu orientáciu v ponuke

Pre zákazníkov aj odborné firmy je značka Green iQ spoľahlivým sprievodcom pri hľadaní najlepších produktov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a majú nízku spotrebu energie.