Hľadaj
22° – perfektný moment

Profesionálny surfista Heidar Logi sa musí v krátkom okamžiku rozhodnúť, či je práve táto vlna perfektná. V bežnom živote je to rovnaké, tiež je potrebné robiť správne rozhodnutia v správnom čase.

Spoznať príbeh Heidara

39° – správny moment na relax

Ako profesionálna horolezkyňa, Mathilde Becerra vždy mieri až na vrchol. Ale po extrémnej záťaži, musí prísť odpočinok a na to sa teší domov.

Spoznať príbeh Matildy

1,5° – aktívnejšie pre klímu

Keď hľadíte do vesmíru, nevyhnete sa myšlienkam o našej planéte Zem. Spoznajte Leonarda a jeho prácu astronóma a zistíte, prečo sa tak angažuje v Parížskej dohode.

Spoznať príbeh Leonarda

Teplo domova nie je len fráza

Pre každého je iné a zároveň to isté. Spoznajte zaujímavých ľudí a ich vzrušujúce príbehy o tom, ako našli svoje teplo domova.

22° - perfektný moment

Pár milimetrov neoprénu proti studenej vode: profesionálny surfista Heidar sa venuje svojmu športu v severnom Atlantiku. Zoznámte sa s Heidarom - a sprevádzajte ho pri hľadaní dokonalej vlny.

1,5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode a globálnom otepľovaní.

39° - správny moment na relax

Ak hľadáte svoj moment na relax, inšpirujte sa príbehom Matildy. Vyberte si maximálny komfort.

Kontaktujte odborníka

Vykurovacie zariadenia nie sú bežné spotrebiče, ale technické zariadenia. Kúpu nového vykurovacieho zariadenia, ako aj výmenu starého kotla odporúčame konzultovať s vykurovacím technikom. Svojho technika z vášho regiónu, môžete nájsť pomocou našej mapy partnerov Vaillant.

Vaillant: Komfort pre váš domov

13-tisíc zamestnancov, jeden cieľ: Priniesť do vášho domova čo najviac komfortu. Naša snaha sa opiera o základné hodnoty našej značky:

Sme dôveryhodní:

Každý z našich výrobkov obsahuje viac ako 140 rokov skúseností - pre špičkovú technológiu najvyššej kvality a dlhú životnosť.

Sme orientovaní na budúcnosť:

Dôsledne sa snažíme o udržateľnosť prostredníctvom obnoviteľných energií - a využívame digitálne možnosti pre inteligentné uľahčenie používania.

Sme zameraní na zákazníka:

Počúvame vás - aby sme mohli naše služby stále vylepšovať a naše produkty urobiť pre vás čo najjednoduchšie na používanie.

Sme plne oddaní:

Sme tu vždy pre vás - osobne, profesionálne a rýchlo.