Hľadaj

1.5° - aktívnejšie pre klímu

Leonard je astronóm a vie, aké je dôležité chrániť našu planétu Zem.

Pozrite Leonardov príbeh (video)

Ekologický domov - s tepelným čerpadlom Vaillant

Komfort s čistým svedomím

Vykurovací systém, ktorý by prispieval k splneniu cieľa 1,5° stanoveného v Parížskej dohode? Vďaka tepelným čerpadlám a ekologickej technológii za nimi, to nie je iba ušľachtilý cieľ. Tepelné čerpadlá odoberajú obnoviteľnú energiu zo vzduchu, podzemnej vody a zeme a premieňajú ju na príjemné teplo v domácnosti. Vďaka tejto technológii môžete svoj dom pohodlne vykurovať v zime, ohrievať vodu, ochladzovať v lete a zároveň prispievať k ochrane klímy našej planéty.

1.5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode.

Premena, ktorá začína u vás

Vďaka tepelným čerpadlám Vaillant sa už nemusíte spoliehať na fosílne palivá. Naši odborníci vám radi poradia a zodpovedia vaše otázky - od výberu vhodného vykurovacieho systému pre vás až po jeho inštaláciu.

Nový aroTHERM plus: zodpovedné a bezstarostné vykurovanie

Tepelné čerpadlo vzduch-voda aroTHERM plus je logickým ďalším krokom myšlienky: vykurovanie obnoviteľnou energiou z prostredia. Vďaka prírodnému chladivu a vynikajúcej účinnosti je vykurovanie s aroTHERM plus pohodlné a udržateľné. S vysokou výstupnou teplotou otvára toto tepelné čerpadlo úplne nové možnosti. Preto je aroTHERM plus vhodný nielen pre novostavby, ale hodí sa aj pri modernizácii staršieho kúrenia s radiátormi, ktoré si vyžadujú vyššiu teplotu vykurovacej vody.

Zistiť viac o aroTHERM plus

Dostatok teplej vody - s hydraulickým modulom uniTOWER plus

S vnútornou jednotkou uniTOWER plus už žiadna studená sprcha. Tento kompaktný, priestorovo úsporný modul s integrovaným zásobníkom na teplú vodu je dokonalým doplnkom k tepelnému čerpadlu aroTHERM plus. Tento hydraulický modul je nainštalovaný v okamihu a dokáže spoľahlivo pokryť nároky na teplú vodu 4-člennej rodiny vďaka vysokej výstupnej teplote a objeme vody 190 litrov.

S tepelnými čerpadlami Vaillant nemôžete nič pokaziť

Každý, kto hľadá vykurovací systém pre budúcnosť, sa skôr či neskôr stretne s tepelnými čerpadlami. Rôzne typy čerpadiel dokážu využívať energiu získanú z podzemnej vody, zeme alebo zo vzduchu. Náš široký výber tepelných čerpadiel obsahuje vhodný vykurovací systém pre rôzne vaše požiadavky.

3 jednoduché kroky k vášmu novému vykurovaniu

Preskúmajte našu ponuku plynových kotlov. Nájdete tu všetky dostupné možnosti.

Kontaktujte niektorého z našich partnerov a prekonzultujte všetko, čo potrebujete vedieť.

Naplánujte si termín montáže Vášho tepelného čerpadla. Väčšina inštalácií zaberie 1-2 dni.

Najčastejšie otázky ohľadom tepelných čerpadiel

Nenašli ste odpovede na vaše otázky? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

Chráňme si životné prostredie - 365 dní v roku

Leonard urobil z vášne pre hviezdy a planéty svoju kariéru. Ale ako astronóm neskúma iba nekonečnosť vesmíru tam vonku. Chce využiť svoje vedomosti, aby upozornil na dôležitú otázku tu na zemi: zmeny klímy. Zistite viac o Leonardovej práci a prečo sa zaviazal plniť ciele Parížskej dohody.

Teplo domova nie je len fráza

Pre každého je iné a zároveň to isté. Spoznajte zaujímavých ľudí a ich vzrušujúce príbehy o tom, ako našli svoje teplo domova.

22° - perfektný moment

Pár milimetrov neoprénu proti studenej vode: profesionálny surfista Heidar sa venuje svojmu športu v severnom Atlantiku. Zoznámte sa s Heidarom - a sprevádzajte ho pri hľadaní dokonalej vlny.

39° - správny moment na relax

Ak hľadáte svoj moment na relax, inšpirujte sa príbehom Matildy. Vyberte si maximálny komfort.

1,5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode a globálnom otepľovaní.

Vaillant: Komfort pre váš domov

Naším cieľom je priniesť do vášho domova čo najviac komfortu. Naša snaha sa opiera o základné hodnoty našej značky:

Technologická výnimočnosť

Popredná nemecká technológia od roku 1874. Inovatívne, pripojiteľné a užívateľsky zrozumiteľné riešenia. Dlhodobá prémiová kvalita.

Udržateľné správanie

Dôrazné zameranie na obnoviteľné zdroje. Enviromentálny, spoločenský a ekonomický záväzok. Maximálne efektívne systémy.

Skutočná oddanosť

Najlepšie služby vo svojej kategórii. Silné a spoľahlivé partnerstvo. Zanietenie pre zákazníkov.

Kontaktujte odborníka

Tepelné čerpadlá sú technické zariadenia, ktoré si vyžadujú odbornú montáž. Kúpu tepelného čerpadla, ako aj vhodnosť ich použitia pri výmene starších kotlov, odporúčame konzultovať s odborníkom na tepelné čerpadlá.