Hľadaj

1.5° - aktívnejšie pre klímu

Leonard je astronóm a vie, aké je dôležité chrániť našu planétu Zem.

Pozrite Leonardov príbeh (video)

Ekologický domov - s tepelným čerpadlom Vaillant

Komfort s čistým svedomím

Vykurovací systém, ktorý by prispieval k splneniu cieľa 1,5° stanoveného v Parížskej dohode? Vďaka tepelným čerpadlám a ekologickej technológii za nimi, to nie je iba ušľachtilý cieľ. Tepelné čerpadlá odoberajú obnoviteľnú energiu zo vzduchu, podzemnej vody a zeme a premieňajú ju na príjemné teplo v domácnosti. Vďaka tejto technológii môžete svoj dom pohodlne vykurovať v zime, ohrievať vodu, ochladzovať v lete a zároveň prispievať k ochrane klímy našej planéty.

1.5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode.

Premena, ktorá začína u vás

Vďaka tepelným čerpadlám Vaillant sa už nemusíte spoliehať na fosílne palivá. Naši odborníci vám radi poradia a zodpovedia vaše otázky - od výberu vhodného vykurovacieho systému pre vás až po jeho inštaláciu.

Nový aroTHERM plus: zodpovedné a bezstarostné vykurovanie

Tepelné čerpadlo vzduch-voda aroTHERM plus je logickým ďalším krokom myšlienky: vykurovanie obnoviteľnou energiou z prostredia. Vďaka prírodnému chladivu a vynikajúcej účinnosti je vykurovanie s aroTHERM plus pohodlné a udržateľné. S vysokou výstupnou teplotou otvára toto tepelné čerpadlo úplne nové možnosti. Preto je aroTHERM plus vhodný nielen pre novostavby, ale hodí sa aj pri modernizácii staršieho kúrenia s radiátormi, ktoré si vyžadujú vyššiu teplotu vykurovacej vody.

Zistiť viac o aroTHERM plus

Dostatok teplej vody - s hydraulickým modulom uniTOWER plus

S vnútornou jednotkou uniTOWER plus už žiadna studená sprcha. Tento kompaktný, priestorovo úsporný modul s integrovaným zásobníkom na teplú vodu je dokonalým doplnkom k tepelnému čerpadlu aroTHERM plus. Tento hydraulický modul je nainštalovaný v okamihu a dokáže spoľahlivo pokryť nároky na teplú vodu 4-člennej rodiny vďaka vysokej výstupnej teplote a objeme vody 190 litrov.

S tepelnými čerpadlami Vaillant nemôžete nič pokaziť

Každý, kto hľadá vykurovací systém pre budúcnosť, sa skôr či neskôr stretne s tepelnými čerpadlami. Rôzne typy čerpadiel dokážu využívať energiu získanú z podzemnej vody, zeme alebo zo vzduchu. Náš široký výber tepelných čerpadiel obsahuje vhodný vykurovací systém pre rôzne vaše požiadavky.

3 jednoduché kroky k vášmu novému vykurovaniu

Preskúmajte našu ponuku plynových kotlov. Nájdete tu všetky dostupné možnosti.

Kontaktujte niektorého z našich partnerov a prekonzultujte všetko, čo potrebujete vedieť.

Naplánujte si termín montáže Vášho tepelného čerpadla. Väčšina inštalácií zaberie 1-2 dni.

Najčastejšie otázky ohľadom tepelných čerpadiel

Nenašli ste odpovede na vaše otázky? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

Chráňme si životné prostredie - 365 dní v roku

Leonard urobil z vášne pre hviezdy a planéty svoju kariéru. Ale ako astronóm neskúma iba nekonečnosť vesmíru tam vonku. Chce využiť svoje vedomosti, aby upozornil na dôležitú otázku tu na zemi: zmeny klímy. Zistite viac o Leonardovej práci a prečo sa zaviazal plniť ciele Parížskej dohody.

Teplo domova nie je len fráza

Pre každého je iné a zároveň to isté. Spoznajte zaujímavých ľudí a ich vzrušujúce príbehy o tom, ako našli svoje teplo domova.

22° - perfektný moment

Pár milimetrov neoprénu proti studenej vode: profesionálny surfista Heidar sa venuje svojmu športu v severnom Atlantiku. Zoznámte sa s Heidarom - a sprevádzajte ho pri hľadaní dokonalej vlny.

39° - správny moment na relax

Ak hľadáte svoj moment na relax, inšpirujte sa príbehom Matildy. Vyberte si maximálny komfort.

1,5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode a globálnom otepľovaní.

Kontaktujte odborníka

Tepelné čerpadlá sú technické zariadenia, ktoré si vyžadujú odbornú montáž. Kúpu tepelného čerpadla, ako aj vhodnosť ich použitia pri výmene starších kotlov, odporúčame konzultovať s odborníkom na tepelné čerpadlá.