22° - perfektný moment

Heidar Logi je profesionálny surfista. Naučil sa vystihnúť ten správny moment.

Pozrite si Heidarov príbeh (video)

Vystihnite perfektný moment na výmenu kotla - s novým ecoTEC exclusive!

Výmena starého kotla stojí za to!

Existuje veľa dobrých dôvodov na výmenu starého kúrenia: budete mať doma väčšie pohodlie, šetríte zdroje a predovšetkým v dlhodobom horizonte ušetríte nemálo peňazí.

Výmenou starého kotla za kotol s modernou kondenzačnou technológiou ušetríte až 30% nákladov na vykurovanie. Preto by ste sa mali ihneď rozhodnúť - a vystihnúť perfektný moment.

22° - perfektný moment

Pár milimetrov neoprénu proti studenej vode: profesionálny surfista Heidar sa venuje svojmu športu v severnom Atlantiku. Zoznámte sa s Heidarom - a sprevádzajte ho pri hľadaní dokonalej vlny.

Neviete, aké vykurovacie zariadenie si vybrať, a aký kotol by bol pre vás najlepší? Nechajte si poradiť od odborníkov.

Vystihnite perfektný moment s kotlom novej generácie

Vysokoúčinný závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive predstavuje novú generáciu kondenzačnej technológie s mnohými inteligentnými funkciami v modernom dizajne.

Vďaka inteligentnému riadeniu spaľovania IoniDetect, systém automaticky detekuje rôzne druhy a vlastnosti plynu a optimalizuje spaľovací systém na maximálny energetický výnos.

Viac o novom ecoTEC exclusive

Zameraný na účinnosť (video)

Bývanie, ktoré poskytuje najlepšie pohodlie a neplýtva energiami - nový ecoTEC exclusive s neustálou optimalizáciou spaľovania.

V nadčasovom dizajne (video)

Nadčasový tvar, jednoduchý dizajn, dotykový displej, intuitívne ovládanie a ďalšie moderné prvky nových kondenzačných kotlov ecoTEC exclusive

Zameraný na konektivitu (video)

Svet je stále viac prepojený. Nová generácia kondenzačných kotlov ecoTEC exclusive je pripravená aj pre smart riešenia budúcnosti.

Zameraný na budúcnosť (video)

Skúsenosti, profesionalita a precíznosť spojené s modernými technológiami, ktoré nezaťažujú životné prostredie

Alternatívne kondenzačné kotly

Nová generácia ecoTEC exclusive nespĺňa Vaše individuálne potreby? Tu sú ďaľšie možnosti z nášho sortimentu:

Plynový kotol so zabudovaným zásobníkom ecoTEC plus VUI

Závesný plynový kondenzačný kotol so zabudovaným zásobníkom priamo vo vnútri kotla. Aj napriek relatívne malému objemu zásobníka (20 l), ponúka tento kotol vynikajúci komfort ohrevu teplej vody. Umožňuje to princíp vrstveného ukladania teplej vody v zásobníku.

Stacionárny kotol ecoCOMPACT

Spoľahlivý plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a pohodlnú prípravu teplej vody v zabudovanom zásobníku s objemom 150 litrov alebo so zabudovaným vrstveným zásobníkom s objemom 90 litrov. Ideálny na výmenu starších stacionárnych kotlov.

Plynový kondenzačný systém so solárnym ohrevom auroCOMPACT

Energeticky-úsporný kompaktný kondenzačný plynový systém so vstavaným vrstveným zásobníkom a solárnym ohrevom vody - perfektné riešenie typu všetko v jednom.

3 jednoduché kroky k vášmu novému vykurovaniu

Preskúmajte našu ponuku plynových kotlov. Nájdete tu všetky dostupné možnosti.

Kontaktujte niektorého z našich partnerov a prekonzultujte všetko, čo potrebujete vedieť.

Naplánujte si termín realizácie výmeny vášho starého vykurovania. Väčšina realizácii trvá len 1 deň.

Všetko, čo potrebujete vedieť o výmene starého kotla

Modernizáciou vášho vykurovania dokážete ušetriť až 30% energie. Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nových kondenzačných kotloch vrátane všetkých výhod a cien.

Sieť partnerov

Sme všade tam, kde to potrebujete. Kontaktujte autorizovaného predajcu, montážnu, servisnú alebo projekčnú firmu.

Často kladené otázky

Tu zistíte zopár podstatných informácií o plynových kotloch, s ktorými sa často stretávame od našich zákazníkov.

Nenašli ste odpovede na vaše otázky? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

Vystihnúť perfektný moment

Heidar je surfista od 15-tich a severný Atlantik je jeho domovom. Vyučil sa za stolára, ale profesionálne a s vášňou sa venuje surfingu. Extrémne drsné podmienky preňho nie sú žiadnym problémom.

A pokiaľ mu to dovolí vietor a morský prúd, môže robiť to, čo ho napĺňa najviac: chytať dokonalú vlnu v perfektnom okamihu.

Pre Heidara je odmenou za výzvy dňa relax v teple domova pri perfektnej teplote 22°C. Spoznajte vzrušujúci život Heidara a jeho teplo domova.

Teplo domova nie je len fráza

Pre každého je iné a zároveň to isté. Spoznajte zaujímavých ľudí a ich vzrušujúce príbehy o tom, ako našli svoje teplo domova.

1,5° - aktívnejšie pre klímu

Keď uprene hľadíte do vesmíru, núti vás to zamyslieť sa aj nad planétou Zem. Zistite viac o Leonardovej práci astronóma a prečo mu záleží na Parížskej dohode a globálnom otepľovaní.

39° - správny moment na relax

Ak hľadáte svoj moment na relax, inšpirujte sa príbehom Matildy. Vyberte si maximálny komfort.

22° - perfektný moment

Pár milimetrov neoprénu proti studenej vode: profesionálny surfista Heidar sa venuje svojmu športu v severnom Atlantiku. Zoznámte sa s Heidarom - a sprevádzajte ho pri hľadaní dokonalej vlny.

Kontaktujte odborníka

Keďže plynové kotly sú vyhradené technické zariadenia, kúpu nového kotla, ako aj výmenu starého kotla odporúčame konzultovať s vykurovacím technikom. Svojho technika z vášho regiónu, môžete jednoducho nájsť pomocou našej mapy partnerov Vaillant.