Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.

Prijať Odmietnúť

Profil spoločnosti

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta.

Veľkonočný zajac v logu

V jednu Veľkonočnú nedeľu, zatiaľ čo listoval v časopise, Johann Vaillant spozoroval obraz zajaca vyliahnutého z vajíčka - a okamžite vedel, že zajac bude jeho obchodnou známkou. Táto ochranná známka bola niekoľkokrát modernizovaná.

Udržateľnosť

Sociálne a ekologické princípy sú neoddeliteľnou súčasťou pokračujúcich podnikateľských úspechov. Naše činnosti udržateľnosti sú založené na strategickom programe a niekoľkých oblastí zamerania

Kariéra

Staňte sa súčasťou efektívnej a udržateľnej budúcnosti. Objaviť svoje profesijné príležitosti!

História spoločnosti Vaillant

História spoločnosti Vaillant siaha až do roku 1874, kedy ju založil Johann Vaillant v Remscheide v Nemecku. Odvtedy je spoločnosť Vaillant lídrom v oblasti vykurovacích a vetracích technológií.