Hľadaj

Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Profil spoločnosti

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta.

Veľkonočný zajac v logu

V jednu Veľkonočnú nedeľu, zatiaľ čo listoval v časopise, Johann Vaillant spozoroval obraz zajaca vyliahnutého z vajíčka - a okamžite vedel, že zajac bude jeho obchodnou známkou. Táto ochranná známka bola niekoľkokrát modernizovaná.

Udržateľnosť

Sociálne a ekologické princípy sú neoddeliteľnou súčasťou pokračujúcich podnikateľských úspechov. Naše činnosti udržateľnosti sú založené na strategickom programe a niekoľkých oblastí zamerania

Kariéra

Staňte sa súčasťou efektívnej a udržateľnej budúcnosti. Objaviť svoje profesijné príležitosti!

História spoločnosti Vaillant

História spoločnosti Vaillant siaha až do roku 1874, kedy ju založil Johann Vaillant v Remscheide v Nemecku. Odvtedy je spoločnosť Vaillant lídrom v oblasti vykurovacích a vetracích technológií.