Hľadaj

Budúcnosť na dohľad

Ochrana klímy je pravdepodobne najnaliehavejšou výzvou našej doby. Ďalej čakať neprichádza do úvahy. Preto sa na našej ceste k zelenej budúcnosti nebojíme zodpovednosti a stávame sa klimaticky neutrálnymi.

Začnime s ochranou klímy tam, kde to má zmysel. U seba doma.

Vaillant nesie zodpovednosť

A to už viac ako 145 rokov. Ako medzinárodná rodinná spoločnosť so sídlom v nemeckom Remscheide patríme medzi trhových a technologických lídrov v tomto odvetví. S našimi energeticky úspornými a ekologickými systémami vykurovania, vetrania a prípravy teplej vody, ako aj zameraním na obnoviteľné energie, myslíme dopredu a preberáme zodpovednosť za našu budúcnosť – za naše životné prostredie, našu spoločnosť a našich zamestnancov. "Buďte inovatívni, počúvajte svojich zákazníkov." Tejto požiadavke zakladateľa našej spoločnosti Johanna Vaillanta z roku 1874 zostávame verní dodnes. Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť s dlhoročnou tradíciou sme presvedčení, že udržateľný firemný úspech je neoddeliteľne spojený so zodpovednosťou a záväzkom voči budúcim generáciám.

Zelená značka

Naše kroky dôsledne orientujeme smerom k udržateľnosti. Preto naše zdroje využívame zodpovedne, vývojové, výrobné a pracovné procesy navrhujeme podľa ekologických noriem a stávame sa klimaticky neutrálnymi. Pretože zelená nie je farbou našej značky náhodou.

Udržateľné technológie

Od nášho vzniku v roku 1874 nás poháňa vášeň pre inovatívne, spoľahlivé a vysoko efektívne technológie, systémy a služby. Produkty, ktoré presvedčia prísľubom kvality tradičnej značky a ktoré svojím dôsledným zameraním na obnoviteľné energie významne prispievajú k ochrane klímy.

Široká sieť servisných partnerov Vaillant

Chceme si byť istí, že výber plynového kotla či tepelného čerpadla Vaillant bude perfektne vyhovovať vašim predstavám a podmienkam vo vašej domácnosti. Preto našim servisným partnerom zabezpečujeme všetky potrebné školenia, dokumentáciu a technickú podporu, ktorú potrebujú, aby vám mohli poskytnúť kvalitný servis.

Udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt našej spoločnosti a našej kultúry a riadi naše každodenné činnosti. To je dôvod, prečo sme sa zaviazali pomáhať pri formovaní energetických zmien pomocou našich systémov vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a sú v súlade s našou firemnou víziou:

Naša spoločnosť

Náš úspešný príbeh sa začal pred viac ako 145 rokmi. Odvtedy sme ako popredný výrobca formovali trh s vykurovacou, ventilačnou a klimatizačnou technikou a neprestajne tvorili technologické inovácie a svetové novinky. Zistite viac o tom, ako neustále meníme definíciu toho, čo je technicky možné.

Viac o našej spoločnosti