Hľadaj
Zvýhodnené zostavy kotlov ecoTEC plus

Pozrite si našu ponuku zostáv s kotlami ecoTEC plus s externým zásobníkom a regulátorom

Zvýhodnené zostavy s kotlom ecoTEC exclusive

Prémiová kvalita za výhodnú cenu. ecoTEC exclusive so zásobníkom a regulátorom za akciovú cenu v zostave.

SMART zostavy s kotlom ecoTEC plus

Inteligentné vykurovanie vďaka zostave s kotlom ecoTEC plus so zásobníkom a SMART regulátorom eRELAX pre diaľkové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Zvýhodnené zostavy kotlov Vaillant ecoTEC

Plynové kondenzačné kotly radu ecoTEC patria k najpredávanejším kotlom Vaillant na Slovensku. Záujem stále rastie najmä vďaka ich výkonu, spoľahlivosti, inovatívnym funkciám a vysoko-kvalitným komponentom.

Pre zabezpečenie maximálneho komfortu bývania sme pre vás vytvorili ponuku zostáv za jednotnú výhodnú cenu. Zostavy sú zložené zo závesných kondenzačných kotlov ecoTEC, stacionárnych alebo závesných zásobníkov teplej vody a ekvitermického regulátora.

Cena zostáv s vybraným kotlom ecoTEC ostáva rovnaká pri použití rôznych veľkostí zásobníkov. Môžete si tak vybrať veľkosť zásobníka podľa vašej skutočnej potreby teplej vody bez toho, aby vás limitovala cena.

K výhodám zostáv s kotlami ecoTEC patria aj unikátne online služby. Zákaznícka Online servisná kniha Vás upozorní na blížiaci sa termín ročnej servisnej kontroly pomocou notifikačnej správy a zároveň Vám poskytne priamy kontakt na Vášho servisného technika. Pre zabezpečenie čo najvyššej kvality poskytnutých služieb, máte možnosť aj ohodnotiť výkon servisného technika online.

Zostava s kotlom ecoTEC plus ioniDetect so zásobníkom a regulátorom sensoCOMFORT 720

Zostavy ecoTEC plus VU 10CS/1-5, 25CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*, vrátane regulátora sensoCOMFORT 720

cena 3 099 Eur s DPH

Zostavy kotla ecoTEC plus VU 35CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*, vrátane regulátora sensoCOMFORT 720

cena 3 249 Eur s DPH

viac o kotloch ecoTEC plus

*súčasťou zostavy je aj snímač teploty vody v zásobníku a pri závesnej zostave so 70 l zásobníkom aj dištančný rám.

SMART zostava s kotlom ecoTEC plus ioniDetect so zásobníkom a inteligentným regulátorom eRELAX

Zostava kotla ecoTEC plus VU 10CS/1-5, 25CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l, vrátane SMART regulátora eRELAX pre diaľkové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie.

cena 3 149 Eur s DPH

Zostava kotla ecoTEC plus VU 35CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l, vrátane SMART regulátora eRELAX pre diaľkové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie.

cena 3 249 Eur s DPH

viac o kotloch ecoTEC plus

*súčasťou zostavy je aj snímač teploty vody v zásobníku a pri závesnej zostave so 70 l zásobníkom aj dištančný rám.

Zostava s kotlom ecoTEC plus VUW so 72 l zásobníkom a regulátorom sensoCOMFORT

Zostava kotla ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 s prietokovým ohrevom vody so závesným vrstvene dobíjaným zásobníkom VIH QL 75B a regulátorom sensoCOMFORT 720

cena 3 149 Eur s DPH

K tejto zostave je potrebné doobejdnať prepojovacie príslušenstvo na dobíjanie zásobníka podľa jeho umiestnenia (vpravo alebo vľavo od kotla).

viac o kotloch ecoTEC plus

Zostavy kotlov ecoTEC exclusive IoniDetect a zásobníkov

Zostavy s kotlami novej generácie ecoTEC exclusive VU 20CS/1-7, 25CS/1-7 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l vrátane multifunkčného regulátora sensoCOMFORT 720 a komunikačného modulu VR 921 pre diaľkovú správu.

cena 3 999 Eur s DPH

Viac o kotloch ecoTEC exclusive

Pri použití zásobníka VIH Q 75B sú estetické izolačné kryty a dištančný rám súčasťou zostavy.

Zostava s kotlom ecoTEC pro so zásobníkom

Zostavy kotla ecoTEC pro VU 246/5-3 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*

cena 2 549 Eur s DPH

* Pri použití stacionárneho 120 l alebo 150 l zásobníka je súčasťou zostavy snímač teploty vody v zásobníku. Pri použití závesného 70 l zásobníka je súčasťou zostavy snímač teploty vody v zásobníku a tiež dištančný rám.

viac o kotloch ecoTEC pro

Nenašli ste v našej akciovej ponuke vyhovujúcu zostavu?

Vyskladajte si zostavu podľa vašich predstáv z produktov z našej ponuky, alebo sa obráťte na odborníka vo vašom okolí.