Hľadaj

Zhotovené tak, aby vydržalo čo najdlhšie. Rovnako ako váš domov.

Prečo čakať, keď sa môžete spoľahnúť na dlhodobú kvalitu tepelných čerpadiel Vaillant?

Udržateľná kvalita s dlhodobými výhodami - pre vás aj pre životné prostredie.

Či už ide o novostavbu alebo modernizáciu: Ak si vyberiete niektorý z produktov značky Vaillant, môžete si byť istí, že spĺňa najvyššie štandardy kvality - a že vám bude prinášať úžitok mnoho rokov. Vďaka svojej kvalite sú však naše výrobky mimoriadne udržateľné - pretože čo dlhšie vydrží, je lepšie aj pre životné prostredie. A testovanie, ktorému sa naše výrobky podrobujú, aby sa zabezpečila ich kvalita, výrazne presahuje normy.

Kvalita Vaillant však znamená ešte viac: neustále stanovuje nové štandardy. Napríklad pri rekonštrukciách šetrných ku klíme s tepelnými čerpadlami alebo použitím chladív šetrných k životnému prostrediu. Optimalizujeme aj vlastnosti výrobkov, ktoré sú pre vás dôležité, napríklad obzvlášť tichú prevádzku. A to poteší aj vašich susedov.

Spoľahlivosť

Rekonštrukcia

Ticho

Spoľahlivosť

Spoľahlivé, za vetra i za dažďa.

Vysokokvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť našich výrobkov. Aby sa čo najlepšie zabránilo korózii, sú dokonca trojnásobne chránené proti poveternostným vplyvom. Kovové kryty sú pozinkované, s nano povrchovou úpravou a práškovo lakované.

Rekonštrukcia

Pre rekonštrukciu šetrnú ku klíme

Tepelné čerpadlá sú v súčasnosti preferovanou technológiou vykurovania nielen pre novostavby. Napríklad vďaka ekologickému chladivu R290 a jeho vysokým pracovným teplotám dokáže naše tepelné čerpadlo aroTHERM plus kompletne zásobovať teplom a teplou vodou aj staršie domy, ktoré ešte majú radiátory.

Ticho

Vychutnajte si zvuk ticha

Vysokokvalitné materiály so schopnosťou účine tlmiť vibrácie, špeciálny izolačný flís pre zvukovú izoláciu a tichý ventilátor - to je len niekoľko súčastí nášho inovatívneho systému Sound Safe. Výsledok: jedno z najtichších tepelných čerpadiel na trhu je od značky Vaillant.

Extrémne testované. Pre extrémnu odolnosť.

Viac ako 300 jednotlivých testov na viac ako 180 najmodernejších testovacích staniciach v deviatich rôznych laboratórnych oddeleniach: v novom technologickom centre Johanna Vaillanta sa naše výrobky a technológie skutočne testujú, aby sa preukázala ich výnimočná kvalita.

Zoznámte sa so zamestnancami spoločnosti Vaillant, ktorí pre vás zabezpečujú najvyššiu kvalitu

Udržateľnosť v praxi: našich 6 zelených pravidiel

Udržateľnosť nie je len o rozprávaní. S našimi 6-timi zelenými pravidlami sme ju zakotvili v srdci nášho podnikania. Tieto pravidlá zabezpečujú, aby sa kritériá udržateľnosti zohľadňovali už vo fáze vývoja výrobkov. S ohľadom na celý životný cyklus výrobku. Vzťahujú sa na všetky výrobky vyvinuté vo Vaillant Group. Dôležitý krok k väčšej udržateľnosti.

Vyrobené v Nemecku

Od roku 1874 vyvíjame a vyrábame veľa produktov v našich výrobných závodoch v Nemecku. Napríklad naše tepelné čerpadlo aroTHERM plus sa vyrába v našej centrále v Remscheide. Tu sa nachádza aj nové technologické centrum Johann Vaillant - srdce nášho výskumu a vývoja, ktoré je jedným z najmodernejších v odvetví.