Hľadaj

Urobte zmenu tam, kde to má zmysel - u seba doma

Prejdite na nové vykurovanie a znížte emisie CO2. Prečo čakať? Pozrite si video a inšpirujte sa skúsenosťami nášho zákazníka Marca.

Pozrieť video

Prečo čakať? Ochrana klímy začína u nás. Zvoľte si vykurovanie, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu

Moderná vykurovacia technológia významne prispieva k ochrane klímy: zatiaľ čo zastaralé vykurovacie systémy zaťažujú životné prostredie, nové vykurovacie systémy vďaka vysoko účinnej technológii šetria veľa CO₂. Mimochodom: Nielen automobilová doprava, ale aj naše vykurovacie systémy a výroba teplej vody tvoria veľký podiel všetkých emisií CO₂ domácností - čo je ďalší dôvod, prečo nečakať a s novým vykurovacím systémom urobiť niečo pre klímu našej planéty.

Aktuálne rozdelenie emisií CO2 v Nemecku *

Tu máte tú najlepšiu príležitosť urobiť niečo pre životné prostredie a klímu. V súčasnej dobe tvorí totiž vykurovanie a príprava teplej vody najvyšší podiel produkovaných emisií CO2 v domácnostiach.

* Zdroj: Umweltbundesamt (spotreba prírodných zdrojov na obyvateľa) 02/2018

Ekonomická a udržateľná voľba: najmodernejšia kondenzačná technológia

S modernými kondenzačnými kotlami významne prispievate k ochrane klímy. A svoj systém dokážete rozšíriť aj o solárny ohrev vody.

Energetická účinnosť je vždy optimalizovaná, vďaka čomu znižujete emisie uhlíka o viac ako 30% a tiež spotrebu energie a vaše prevádzkové náklady.

Naša najmodernejšia kondenzačná technológia sa dokáže automaticky prispôsobiť rôznemu zloženiu plynu, vďaka čomu je kotol pripravený na možné budúce výkyvy kvality plynu v dôsledku použitia ekologických prímesí a pod.

Nechajte si poradiť s výberom vhodného plynového kotla pre vaše potreby a obráťte sa na odborníkov vo vašom okolí.

Prečo sa už naozaj neoplatí čakať?

Všetci dokážeme prispieť k ochrane klímy. Niektorí sa možno nevedia vzdať ich milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania dokážete veľa ovplyvniť. Pozrite si celý príbeh o výmene starého kotla v dome pri jazere.

Aj váš dom by potreboval nové kúrenie? Potrebujete poradiť s výberom vhodného kotla alebo vás zaujímajú bližšie informácie o našich technológiách? Naši technici zo zákazníckeho centra vám ochotne poradia.

Najmodernejšia kondenzačná technológia pre každý typ domu

Novostavba alebo renovácia v starom dome? V oboch prípadoch vám naša najmodernejšia plynová technológia ponúka nákladovo efektívne vykurovanie ohľaduplné k životnému prostrediu.

Novostavba

Pre vás je to nový domov, pre klímu nová šanca. Vďaka vysokoefektívnej prevádzke zaisťujú moderné plynové kondenzačné kotly nízke emisie a nízke náklady na energie.

Rekonštrukcia

Dobrou voľbou pri rekonštrukcii vášho domu je nahradenie starého vykurovacieho systému moderným kotlom. Takáto výmena sa oplatí nielen vašej peňaženke z hľadiska úspory prevádzkových nákladov, ale poďakuje sa vám aj naša klíma.

Spoznajte novinky z našej novej rady kondenzačných kotlov

Nový ecoTEC plus

Plynový kotol ecoTEC plus prešiel kompletnou modernizáciou a prichádza s novou technológiou a v novom dizajne s dotykovým displejom.

Nový ecoTEC exclusive

Plynový kotol ecoTEC exclusive prichádza s kondenzačnou technológiou budúcnosti s integrovaným dotykovým displejom a možnosťou ovládania cez aplikáciu. Nesie našu značku Green iQ, ktorá predstavuje najvyššie nároky na trvalo udržateľné technológie a smart pripojenie.

Chcete sa dozvedieť viac o technológii našich nových kondenzačných kotlov? Pozrite si názorné videá.

Poraďte sa ohľadom vhodnej technológie pre riešenie nového kúrenia vo vašom dome. Kontaktujte nás, alebo vyhľadajte montážnu firmu vo vašom okolí.