It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Zvýhodnené zostavy kotlov

Pozrite si našu ponuku zostáv s kotlami ecoTEC plus a ecoTEC exclusive s externým zásobníkom a regulátorom

zostava plynového kotla a zásobníka

Tu sa dozviete:

  • Zvýhodnené zostavy kotlov ecoTEC plus
  • Zvýhodnené zostavy s kotlom ecoTEC exclusive
  • Zvýhodnené zostavy s kotlom ecoTEC pro

Zvýhodnené zostavy kotlov Vaillant ecoTEC

Plynové kondenzačné kotly radu ecoTEC patria k najpredávanejším kotlom Vaillant na Slovensku. Záujem stále rastie najmä vďaka ich výkonu, spoľahlivosti, inovatívnym funkciám a vysoko-kvalitným komponentom.

Pre zabezpečenie maximálneho komfortu bývania sme pre vás vytvorili ponuku zostáv za jednotnú výhodnú cenu. Zostavy sú zložené zo závesných kondenzačných kotlov ecoTEC, stacionárnych alebo závesných zásobníkov teplej vody a ekvitermického regulátora.

Cena zostáv s vybraným kotlom ecoTEC ostáva rovnaká pri použití rôznych veľkostí zásobníkov. Môžete si tak vybrať veľkosť zásobníka podľa vašej skutočnej potreby teplej vody bez toho, aby vás limitovala cena.

K výhodám zostáv s kotlami ecoTEC patria aj unikátne online služby. Zákaznícka Online servisná kniha Vás upozorní na blížiaci sa termín ročnej servisnej kontroly pomocou notifikačnej správy a zároveň Vám poskytne priamy kontakt na Vášho servisného technika. Pre zabezpečenie čo najvyššej kvality poskytnutých služieb, máte možnosť aj ohodnotiť výkon servisného technika online.

akcia zostacy ecoTEC plus

Zostava s kotlom ecoTEC plus so zásobníkom a regulátorom sensoCOMFORT 720

Zostavy ecoTEC plus VU 10CS/1-5, 25CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*, vrátane regulátora sensoCOMFORT 720

cena 3 099 Eur s DPH

Zostavy kotla ecoTEC plus VU 35CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*, vrátane regulátora sensoCOMFORT 720

cena 3 249 Eur s DPH

viac o kotloch ecoTEC plus

*súčasťou zostavy je aj snímač teploty vody v zásobníku a pri závesnej zostave so 70 l zásobníkom aj dištančný rám.

zostavy ecoTEC plus smart

SMART zostava s kotlom ecoTEC plus so zásobníkom a inteligentným regulátorom eRELAX

Zostava kotla ecoTEC plus VU 10CS/1-5, 25CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l, vrátane SMART regulátora eRELAX pre diaľkové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie.

cena 3 149 Eur s DPH

Zostava kotla ecoTEC plus VU 35CS/1-5 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l, vrátane SMART regulátora eRELAX pre diaľkové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie.

cena 3 249 Eur s DPH

viac o kotloch ecoTEC plus

*súčasťou zostavy je aj snímač teploty vody v zásobníku a pri závesnej zostave so 70 l zásobníkom aj dištančný rám.

akcia zostavy ecoTEC plus

Zostava s kotlom ecoTEC plus VUW so 72 l zásobníkom a regulátorom sensoCOMFORT

Zostava kotla ecoTEC plus VUW 26CS/1-5 s prietokovým ohrevom vody so závesným vrstvene dobíjaným zásobníkom VIH QL 75B a regulátorom sensoCOMFORT 720

cena 3 149 Eur s DPH

K tejto zostave je potrebné doobejdnať prepojovacie príslušenstvo na dobíjanie zásobníka podľa jeho umiestnenia (vpravo alebo vľavo od kotla).

viac o kotloch ecoTEC plus

zostava ecTEC exclusive

Zostavy kotlov ecoTEC exclusive IoniDetect a zásobníkov

Zostavy s kotlami novej generácie ecoTEC exclusive VU 20CS/1-7, 25CS/1-7 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l vrátane multifunkčného regulátora sensoCOMFORT 720 a komunikačného modulu VR 921 pre diaľkovú správu.

cena 3 999 Eur s DPH

Viac o kotloch ecoTEC exclusive

Pri použití zásobníka VIH Q 75B sú estetické izolačné kryty a dištančný rám súčasťou zostavy.

zostavy ecoTEC pro

Zostava s kotlom ecoTEC pro so zásobníkom

Zostavy kotla ecoTEC pro VU 246/5-3 a závesného alebo stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 70 l, 120 l alebo 150 l*

cena 2 549 Eur s DPH

* Pri použití stacionárneho 120 l alebo 150 l zásobníka je súčasťou zostavy snímač teploty vody v zásobníku. Pri použití závesného 70 l zásobníka je súčasťou zostavy snímač teploty vody v zásobníku a tiež dištančný rám.

viac o kotloch ecoTEC pro

Nenašli ste v našej akciovej ponuke vyhovujúcu zostavu?