It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Vitajte v myVAILLANT – váš osobný poradca pre váš inteligentný vykurovací systém

Muž s aplikáciou Vaillant

Aplikácia myVAILLANT

 • Ovládanie vykurovania
 • Kontrola stavu vykurovacieho systému
 • Optimalizácia vykurovania
 • Kontrola spotreby energie

Ak ste dostali správu na svoj telefón, máte k dispozícii aktualizáciu pre váš typ vykurovacieho systému!

myVAILLANT je váš osobný poradca, ktorý je priamo pri vás. Umožňuje vám vyťažiť maximum z vášho inteligentného vykurovacieho systému a vstúpiť na novú úroveň pohodlia a úspory energie a zároveň zlepšiť vašu uhlíkovú stopu – hladko a bezpečne. Intuitívna aplikácia vám umožňuje kontrolovať, optimalizovať a spravovať váš inteligentný vykurovací systém. Kedykoľvek, odkiaľkoľvek a s informáciami v reálnom čase. Presne tak, ako chcete, a bez dodatočných nákladov.

Výhody aplikácie myVAILLANT

 • Skontrolujte stav svojho inteligentného vykurovacieho systému jediným pohľadom

  Vaša osobná úvodná obrazovka vás informuje o stave vášho vykurovacieho systému v reálnom čase. Jednoducho sledujte svoju spotrebu energie. Ste informovaní o zmenách prostredníctvom push notifikácií.
 • Optimalizujte svoj inteligentný vykurovací systém bez námahy

  Využite inteligentné funkcie na zlepšenie účinnosti vášho vykurovacieho systému. Príprava na hladkú integráciu vášho vykurovania do celkového systému inteligentnej domácnosti. Úprava potrieb vykurovania podľa počasia, nastavenie režimu mimo domov a úpravy teploty.
 • Ovládajte svoje osobné pohodlie a spotrebu energie

  Zvýšte komfort a pohodlie svojej rodiny. Ovládajte systém pohodlne odkiaľkoľvek a znížte náklady a uhlíkovú stopu. V prípade poruchy môže váš servisný technik na diaľku skontrolovať, čo sa stalo, a informovať vás – dokonca skôr, než si to všimnete.

Netreba sa pripravovať. Spúšťame pre vás vašu aktualizáciu!

Spustili sme za vás proces aktualizácie a poslali sme vám upozornenie na váš smartfón. Ak chcete získať svoju aktualizáciu a svojho osobného poradcu myVAILLANT, stačí postupovať podľa týchto jednoduchých krokov v nápovedi pri aktualizácii, ktoré vás dovedú k vášmu myVAILLANT.

 1. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 2. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 3. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 4. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 5. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 6. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 7. Snímka obrazovky z mobilného telefónu s aplikáciou Vaillant
 1. 1

  Dostanete push notifikáciu

 2. 2

  Začnite proces aktualizáciou firmvéru svojich zariadení

 3. 3

  Nechajte sa naviesť do app store alebo google play pre stiahnutie aplikácie myVAILLANT

 4. 4

  Stiahnite si aplikáciu myVAILLANT bezplatne

 5. 5

  Otvorte novonainštalovanú aplikáciu myVAILLANT

 6. 6

  Vytvorte si nový účet

 7. 7

  Začnite a pozrite si svojho osobného poradcu myVAILLANT

Ako používať aplikáciu myVAILLANT

V aplikácii myVaillant máte všetko na jednom mieste. Zistite v našom inštruktážnom videu:

 • ako sa vaše vykurovanie dokáže prispôsobiť vášmu štýlu a zvykom
 • ako jednoducho sa dajú zmeniť nastavenia manuálne
 • ako ušetriť a chrániť životné prostredie

Často kladené otázky

 • Prečo sa mení názov aplikácie?

  Aplikácia myVAILLANT nie je vylepšenou verziou sensoAPP, ale je to úplne nová vyvinutá aplikácia s viacerými funkciami. myVAILLANT sa neustále vyvíja a učí sa na základe vašich potrieb a najnovšieho technologického vývoja.

 • Aké sú rozdiely medzi aplikáciou sensoAPP a aplikáciou myVAILLANT a prečo by som mal vykonať aktualizáciu?

  Vďaka aplikácii myVAILLANT je používanie vykurovacieho systému Vaillant ešte pohodlnejšie a intuitívnejšie.

 • Prečo si musím vytvoriť nový účet pre myVAILLANT, keď už mám účet sensoAPP?

  Aplikácia myVAILLANT beží na našej najnovšej IoT infraštruktúre, ktorá zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú prevádzku a zároveň spĺňa vysoké štandardy týkajúce sa kybernetickej bezpečnosti. Aby ste mohli využívať tieto výhody, najprv si musíte vytvoriť nový účet na pripojenie k tejto infraštruktúre.

 • Prečo je potrebná aktualiácia firmvéru mojej brány pre novú aplikáciu?

  Internetové brány sú vyrábané s firmvérom, ktorý je prepojený so sensoAPP. Po aktualizácii firmvéru môžete používať novú aplikáciu myVAILLANT.

 • Práve som začal používať sensoAPP. Prečo musím teraz prejsť na myVAILLANT?

  Pre bezpečnú a bezproblémovú technickú aktualizáciu sa musíte najprv zaregistrovať ako používateľ sensoAPP u spoločnosti Vaillant, až potom budeme môcť aktualizovať firmvér vašej brány. To zaisťuje, že váš firmvér má všetky relevantné aktualizácie a váš systém je pripravený na myVAILLANT.

 • Môžem stále používať sensoAPP po stiahnutí myVAILLANT?

  Po dokončení aktualizácie aplikácie na myVAILLANT už môžete používať iba túto aplikáciu na interakciu s vykurovacím systémom Vaillant. sensoAPP môže zostať vo vašom smartfóne, kým sa neuistíte, že aktualizácia bola úspešná.

 • Je táto aktualizácia dobrovoľná?

  Keďže aplikácia sensoAPP bude ukončená, je potrebná aktualizácia, aby ste mohli naďalej používať služby pripojenia pre váš vykurovací systém Vaillant.

 • Môžem aktualizáciu odložiť?

  Áno, aktualizáciu môžete odložiť dvakrát. Keď príde tretie upozornenie, aktualizácia sa vykoná automaticky.

 • Má inštalácia aplikácie myVAILLANT nejaký vplyv na nastavenia vykurovania mojho vykurovacieho systému (napr. požadovaná teplota, vykurovacie plány)?

  Žiadny strach, upgrade zo sensoAPP na aplikáciu myVAILLANT neovplyvní žiadne z nastavení vášho vykurovacieho systému. Toto platí ako pre nastavenia, ktoré vykonal váš technik, tak aj pre nastavenia, ktoré ste vykonali vy.

 • Mám pri používaní aplikácie myVAILLANT stále prístup k údajom o spotrebe z aplikácie sensoAPP?

  Žiaľ, zatiaľ nie, ale aplikácia sa neustále vyvíja a pracujeme na riešení importu údajov pre regulátory sensoCOMFORT a sensoHOME. Táto možnosť môže pribudnúť v rámci niektorej z ďalších aktualizácií myVAILLANT a váš osobný asistent bude vždy aktuálny.

 • Mám zmluvu o vzdialenej údržbe s mojím technikom. Musím ho informovať, že teraz používam aplikáciu myVAILLANT?

  V prípade, že ste svojmu inštalatérovi udelili prístup k vášmu vykurovaciemu systému, dostane systémom vygenerované upozornenie, že teraz používate aplikáciu myVAILLANT.

 • Môj sused tiež používa sensoAPP a nedostal aktualizáciu pre myVAILLANT. Prečo je to tak?

  Dátum, kedy dostanete upgrade myVAILLANT, závisí od konfigurácie vášho vykurovacieho systému Vaillant. Preto nie všetci zákazníci sensoAPP dostanú možnosť aktualizácie v rovnakom čase.

 • Viacerí členovia rodiny používajú sensoAPP na svojich smartfónoch, pričom používajú rovnaký účet. Posiela sa upozornenie na aktualizáciu všetkým zariadeniam?

  V prípade, že sú aktivované upozornenia v aplikácii sensoAPP, upozornenie bude dostupné na všetkých zariadeniach. Inováciu potom možno spustiť z akéhokoľvek zariadenia.

 • Zatiaľ som nedostal upozornenie na aktualizáciu, ale našiel som aplikáciu myVAILLANT v App Store. Môžem si urobiť upgrade hneď teraz?

  Aj keď si môžete stiahnuť aplikáciu myVAILLANT z App Store, nemôžete ju použiť na ovládanie vykurovacieho systému, pokiaľ ste neboli upozornení na možnosť aktualizácie. Tým zaisťujeme, že nová aplikácia myVAILLANT bude perfektne fungovať s vaším vykurovacím systémom.