It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Vaše vykurovanie si zaslúži ten najlepší servis.

Všetky naše vykurovacie systémy sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu energetickú účinnosť. Pravidelnými kontrolami u odborníka zabezpečíte, že to tak aj zostane. Tým sa zvyšuje životnosť vášho systému, šetrí sa veľa energie a nákladov. Chcete sa dozvedieť viac o optimálnom servise vášho vykurovacieho systému? Potom jednoducho čítajte ďalej.

ecotec

Čo sa tu naučíte:

 • Prečo sa služba oplatí
 • Ktoré predpisy a zákonné intervaly údržby sa na mňa vzťahujú
 • Ktorá služba mi najviac vyhovuje
 • Kde nájsť servis v mojom okolí

Prečo sa služba oplatí Od výhod k ziskom.

Pravidelná údržba vykurovacieho systému sa vám oplatí dvakrát: v krátkodobom horizonte výrazne ušetríte na nákladoch za energiu a v dlhodobom horizonte si zabezpečíte dlhšiu životnosť.
Doprajte preto svojmu vykurovaciemu systému servis, ktorý potrebuje, aby ste z neho vždy získali to najlepšie pre vás. Najmä ak si uvedomíte, čo všetko denne robí. Ak prevádzkové hodiny vykurovacieho systému prepočítate na kilometre najazdené autom, za 15 rokov prevádzky by ste mohli obísť Zem 45-krát. Takúto vzdialenosť by ste predsa neprekonali bez kontroly?

 • Efektívne

  Nechajte svoj spotrebič optimálne nastaviť odborníkom, aby fungoval efektívne a optimálne šetril energiu. Účinok pocítite okamžite znížením nákladov na vykurovanie.
 • Bezpečnosť

  Pravidelná údržba znižuje riziko porúch, únikov alebo emisií, takže sa na svoje vykurovanie môžete vždy spoľahnúť.
 • Úsporné

  Vďaka preventívnej prehliadke vykurovacieho systému je možné odhaliť a opraviť poruchy v počiatočnom štádiu, skôr ako dôjde k nákladným poruchám.
 • Individuálne

  Požiadajte inštalatéra, aby pravidelne prispôsoboval nastavenia parametrom vašej budovy, zvyklostiam pri vykurovaní a potrebám komfortu. To je šetrné k vašej peňaženke aj k vášmu spotrebiču.

Predpisy

Servisné intervaly, povinné prehliadky a zodpovednosť: V závislosti od regiónu a použitého zdroja energie sa na vás vzťahujú určité právne predpisy týkajúce sa údržby vášho vykurovacieho systému. Pomôžeme vám zistiť, ktoré z nich sa na vás vzťahujú a čo musíte zohľadniť pri údržbe.

Ktorá služba mi najviac vyhovuje Inteligentná voľba.

Môžete si vybrať medzi ročným servisom kotla alebo výhodným a cenovo výhodným servisným plánom. Tu je niekoľko dobrých dôvodov, prečo: Nechajte si naplánovať ročnú údržbu za prijateľnú cenu, získajte proaktívne upozornenie od svojho servisného partnera a jednoducho sa spoľahnite na dobre udržiavaný kotol.

Nezabudnite požiadať svojho servisného partnera o naše služby pripojenia, aby ste si mohli vychutnať plný komfort živého monitorovania, včasného upozornenia na poruchu a rýchlejšej služby v prípade potreby.

Najdôležitejšie výhody v skratke

 • Lepšie si naplánujte náklady na ročné služby vďaka transparentným, spravodlivým a pevným cenám za balíky služieb.

 • Včas dostávajte pripomienky a návrhy termínov, aby ste nikdy nezmeškali nadchádzajúce služby.

 • Zvýšte čas prevádzky vykurovacieho systému vďaka pohodlnému 365-dňovému monitorovaniu v reálnom čase, aby ste odhalili problémy skôr, ako nastanú, a aktívne im predchádzali.

 • Spoľahnite sa na dobre udržiavané vykurovanie a kompetentnú podporu od odborníka, ktorý pozná vaše vykurovanie už dlhé roky.

Služba v mojom okolí Najlepší partner pre váš vykurovací systém.

Nenechávajte to na náhodu - zverte údržbu odborníkovi. Môžete si vybrať z množstva odborníkov v okolí z našej siete dôveryhodných partnerov.