It's time for an update

You've been using your good friend IE for quite some time now. It has been a reliable companion for probably the last 20 years.

Unfortunately, due to technology constantly evolving, we would like to kindly ask you to update your browser to one of your liking from the ones listed below. This will ensure that you're going to have good time on our site. Actually, any site really.

Farewell, Internet Explorer.

Zažite tepelné čerpadlá Vaillant cez rozšírenú realitu (RR)

showpoint

Lepšie znázornenie vďaka aplikácii showPOINT

Naša showPOINT aplikácia vám umožňuje lepšie si predstaviť rôzne tepelné čerpadlá Vaillant, keď uvažujete o novom vykurovacom systéme. Pomocou najnovšej RR technológie môžete zažiť tepelné čerpadlá Vaillant ako nikdy predtým. Aplikácia obsahuje 3D verné modely vnútorných a vonkajších jednotiek z portfólia tepelných čerpadiel Vaillant. Dokážete vyvolať vierohodný dojem o veľkosti a funkčnosti tepelného čerpadla priamo na mieste, kde by malo byť tepelné čerpadlo umiestnené.

Čo vám Vaillant showPOINT ponúka:

 • Objavte naše portfólio tepelných čerpadiel

  Od nášho riešenia all-in-one až po zostavy vonkajších a vnútorných jednotiek - aplikácia zobrazuje naše portfólio tepelných čerpadiel jednoduchým a interaktívnym spôsobom.
 • Umiestnite naše tepelné čerpadlá do rozšírenej reality (RR)

  Prostredníctvom rozšírenej reality môžete umiestniť naše tepelné čerpadlá do domu alebo do záhrady. Týmto spôsobom si môžete vybrať ten správny produkt a nájsť jeho vhodné umiestnenie vopred.
 • Prehrajte si vysvetľujúce videá

  Ak chcete vysvetliť technológiu tepelných čerpadiel, môžete pre jednoduché porozumenie použiť naše vysvetľujúce videá. Opisujú funkčnosť tepelných čerpadiel a ich použitie pri modernizácii alebo chladení.
 • Pozrite si reálne inštalácie tepelných čerpadiel

  Vďaka našim referenciám sa môžete pozrieť, ako vyzerajú naše tepelné čerpadlá v reálnom živote. Či už ide o rodinný dom alebo bytový dom – naše výrobky sa už používajú v rôznych typoch domov.

Ako môže rozšírená realita pomôcť pri rozhodovaní

Rozšírená realita umožňuje digitálne pozmeniť zobrazovaný priestor. Preto vám aplikácia showPOINT pomáha vizualizovať, ako naše tepelné čerpadlá vyzerajú v záhrade alebo úžitkovej miestnosti, či ich rozmery vyhovujú plánovanej polohe a pod. Tepelné čerpadlo môžete zobraziť z rôznych vzdialeností alebo uhlov. Takže si dokážete vytvoriť vierohodnú vizualizáciu – ako keby tepelné čerpadlo už bolo nainštalované.

Ako používať najdôležitejšie funkcie aplikácie.

 1. showPOINT app
 2. showPOINT app
 3. showPOINT app
 4. showPOINT app
 1. 1

  Vyberte produkt

  Z ponuky si môžete vybrať produkt, ktorý chcete zobraziť v rozšírenej realite. Po výbere tepelného čerpadla použite oranžové tlačidlo "Umiestniť produkt".

  Náš tip: Kliknite na "Ďalšie podrobnosti" a môžete vidieť podrobné "Informácie o výrobku", ako je účinnosť, akustický tlak a rozmery, alebo aká je "Zodpovedajúca vnútorná jednotka".

 2. 2

  Naskenujte povrch

  Ak chcete produkt umiestniť, jednoducho naskenujte okolie pohybom smartfónu. Tým sa rozpozná skenovaný povrch.

  Náš tip: Najlepšie je mierne pohybovať smartfónom. Použite povrch, ktorý je textúrovaný a nezrkadlí okolie. Ak sa vám zobrazí šípka, produkt bol umiestnený v miestnosti mimo aktuálne zobrazovanú plochu. Nasledujte šípku a premiestnite produkt na požadované miesto.

 3. 3

  Vyberte veľkosť

  Akonáhle je okolie rozpoznané, objaví sa vybraný výrobok. Ak je jednotka k dispozícii v rôznych veľkostiach podľa kW, máte možnosť zvoliť si veľkosť. Výberom príslušného tlačidla kW sa zobrazí požadovaná veľkosť.

  Náš tip: Táto funkcia je tiež vhodná na rýchle a jednoduché zobrazenie pomeru veľkosti rôznych variantov.

 4. 4

  Umiestnite produkt

  Teraz môžete doladiť polohu produktu. Potiahnite výrobok jedným prstom a posuňte ho dopredu alebo dozadu. Alebo ho otočte dvoma prstami. Okrem toho môžete pri vonkajších jednotkách upraviť výšku a simulovať tak montáž na stenu alebo strechu. A nakoniec potvrdíte umiestnenie produktu oranžovým tlačidlom.

showPOINT app

Preskúmajte produkt

Zažite zvuk

Ak ste umiestnili vonkajšiu jednotku napríklad v záhrade, môžete vyskúšať, aká tichá by bola v reálnom prostredí. Stačí ťuknúť na oranžové tlačidlo. Potom treba upraviť hlasitosť zvukov okolia a potvrdiť. Teraz môžete počúvať zvuk tepelného čerpadla. Približovaním a vzďaľovaním môžete ľahko simulovať, aké tiché sú naše tepelné čerpadlá z rôznej vzdialenosti. Môžete tiež simulovať, ako málo počuť tepelné čerpadlo, keď je v tichom režime.

Náš tip: Pomocou slúchadiel budete mať lepší zvukový zážitok.

showPOINT app

Urobte fotografiu

Tlačidlo fotografie vám umožňuje odfotiť tepelné čerpadlo. Môžete si fotografiu uložiť, zdieľať alebo ju použiť ako vizualizáciu k cenovej ponuke Vaillant.

Náš tip: Môžete tiež odfotiť tepelné čerpadlo aj s jeho inštalačnými rozmermi.

showPOINT app

Zistite rozmery

Inštalačné rozmery a rozmery zariadenia si môžete ľahko skontrolovať priamo na mieste a zistiť, či tepelné čerpadlo ladí s domom alebo záhradou. Inštalačné rozmery jednoducho ilustrujú aj bezpečnú zónu tepelného čerpadla.

showPOINT app

Prispôsobte veľkosť

3D produkt je na úvod umiestnený v reálnej veľkosti, takže môžete nadobudnúť reálny dojem, ako by tepelné čerpadlo vyzeralo na mieste. Veľkosť produktu môžete zmenšiť stiahnutím dvomi prstami. Ak sa chcete vrátiť k pôvodnej veľkosti, stačí ťuknúť na tlačidlo 1:1.

Začíname s aplikáciou showPOINT

Ak si chcete reálnejšie predstaviť tepelné čerpadlo priamo na mieste, stačí si stiahnuť aplikáciu showPOINT cez App Store alebo Google Play. Aplikácia je prístupná a stiahnuteľná pre každého.

QR code

Stiahnuť aplikáciu showPOINT cez App Store

 • Potrebný iOS 12 a novší
 • Kompatibilný s iPhone 6 a vyššie

Stiahnuť

QR code google

Stiahnuť aplikáciu showPOINT na Google Play

 • Potrebný Android 10 a novší
 • Kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi AR Core

Stiahnuť