Hľadaj

Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Tepelné čerpadlá

Pokročilé technológie tepelných čerpadiel využívajú voľné teplo z prírody vo vašom okolí a oslobodzujú vás tak od závislosti na fosílnych palivách. Zistite, ako pracujú tepelné čerpadlá, čo by ste mali brať do úvahy, ak sa rozhodnete pre ich inštaláciu a ako ich môžete používať aj na chladenie vášho domu.

Solárne systémy

Solárny systém je inteligentným doplnkom každého moderného vykurovacieho systému. Solárny ohrev pomáha znižovať spotrebu energie a prevádzkových nákladov. Jeho používanie tiež znižuje úroveň emisií CO₂. Zistite, ako najlepšie využiť slnečnú energiu.

Vzduchové vetracie systémy s rekuperáciou

Naše vzduchové vetracie systémy, ktoré šetria energiu, dosahujú vždy požadovanú teplotu a čistý vzduch. Regulujú obsah kyslíku a teplotu v miestnostiach a bránia prenikaniu prachu a peľu. Nájdite viac o našich vetracích systémoch.

Regulačná technika

Ak vyžadujete komfort v súlade s efektívnym využitím energie, potom budete potrebovať vhodný regulátor vykurovania. Inteligentné riadiace technológie zaručujú najlepšie možné využitie energie a vysokú úroveň komfortu.

Zásobníky

Vhodný zásobník zabezpečí, že kvôli vášmu maximálnemu komfortu je teplá voda vždy k dispozícii. Bez ohľadu na to, či aktuálne potrebujete teplú vodu, teplo alebo oboje v rovnakom čase. Môžete ho tiež účinne kombinovať s rôznymi zdrojmi tepla. Napríklad s plynovým kotlom a solárnou zostavou.