Hľadaj

Ako fungujú naše technológie

Zistite viac o technológiách Vaillant a rozhodnite sa správne pre nové vykurovanie.

Tepelné čerpadlá

Pokročilá technológia tepelných čerpadiel využíva bezplatné teplo prírody z vášho okolia, vďaka čomu je nezávislá od ropy a plynu. Zistite, ako fungujú tepelné čerpadlá, čo by ste mali pri inštalácii zvážiť a ako môžete dosiahnuť najlepšie úspory.

Kondenzačné plynové kotly

Kondenzačná plynová technológia je najbežnejšou, najspoľahlivejšou a najjednoduchšou dostupnou technológiou vykurovania. To platí takmer pre každú domácnosť. Zistite viac o tom, čo musíte zvážiť a aké výhody získate, keď sa rozhodnete pre plynový kotol.

Solárne systémy

Solárny systém je inteligentným doplnkom každého moderného vykurovacieho systému. Solárny ohrev pomáha znižovať spotrebu energie a prevádzkových nákladov. Jeho používanie tiež znižuje úroveň emisií CO₂. Zistite ako najlepšie využiť solárnu energiu.

Elektrické kotly

Elektrokotly sú zariadenia na vykurovanie prostredníctvom elektrickej energie, prípadne s možnosťou prípravy teplej vody v zostave s externým zásobníkom..

Zásobníky

Vhodný zásobník zabezpečí, že máte teplú vodu vždy k dispozícii pre vaše maximálne pohodlie. Bez ohľadu na to či aktuálne potrebujete teplú vodu, teplo alebo oboje v rovnakom čase. Môžete ho tiež účinne kombinovať s rôznymi zdrojmi tepla, napríklad s plynovým kotlom a solárnou zostavou.

Regulačná technika

Ak potrebujete pohodlné ovládanie vykurovania a zároveň efektívne využívanie energie, potrebujete vhodný regulátor vykurovania. Inteligentné riadiace technológie zaručujú najlepšie možné využitie energie a vysokú úroveň komfortu.