Hľadaj

Tepelné čerpadlá aroTHERM -

Teraz aj s dotáciou!

Urobte zmenu tam, kde to skutočne má zmysel – u seba doma.

Pozrieť videoViac o dotácii Vaillant

Teraz je najvyšší čas na výmenu starého kúrenia. Prečo?

Prečo čakať?

Moderná vykurovacia technológia významne prispieva k ochrane klímy: zatiaľ čo zastaralé vykurovacie systémy zaťažujú životné prostredie, nové vykurovacie systémy vďaka vysoko účinnej technológii šetria veľa CO₂. Mimochodom: Nielen automobilová doprava, ale aj naše vykurovacie systémy a výroba teplej vody tvoria veľký podiel všetkých emisií CO₂ domácností - čo je ďalší dôvod, prečo s novým vykurovacím systémom urobiť niečo pre klímu našej planéty.

Moderný vykurovací systém je pripravený na budúcnosť: v posledných mesiacoch sa ukázalo, aký dôležitý je pohodlný domov - a funkčný vykurovací systém so spoľahlivým zásobovaním teplou vodou.

Vaillant dáva dotáciám zelenú!

Nemusíte čakať na dotácie zo Zelenej domácnostiam. Vaillant vám poskytne dotáciu už teraz.

Získajte tepelné čerpadlo za zvýhodnenú akciovú cenu a Vaillant dotáciu navyše. Dokážete ušetriť až 3 250,-€

Dotácie sa vzťahujú na tepelné čerpadlá vzduch/voda aroTHERM plus (A+++) a aroTHERM split (A+++) zakúpené a nainštalované od 25.5.2021 do 30.9.2021 pre všetky kraje na Slovensku vrátane Bratislavského.

Registrácia nie je nutná. Kontaktujte autorizovanú montážnu firmu, ktorá vám výšku dotácie poskytne formou zľavy z ceny výrobku.

Najpredávanejšie zostavy tepelných čerpadiel aroTHERM s výškou dotácie

Pozrite si výšku dotácie v priloženomzozname tepelných čerpadiel (469 kB).

Nájsť montážnu firmu v okolí

Ekologické rozhodnutie - tepelné čerpadlá

Znižovaním emisií CO₂ prispievajú tepelné čerpadlá k ochrane klímy našej planéty.

S tepelným čerpadlom šetríte náklady na vykurovanie, keďže až 75% potrebnej energie pochádza z voľne dostupných zdrojov - zo vzduchu, vody alebo zeme.

Kúrenie zamerané na budúcnosť vám dáva nielen dobrý pocit, ale aj dlhodobú úsporu energie a jednoduché použitie.

Nechajte si nezáväzne vypracovať návrh tepelného čerpadla odborníkom!

Prečo sa už neoplatí dlhšie čakať?

Môžete pozoruhodne prispieť k ochrane klímy a prevziať zodpovednosť za budúcnosť - napríklad výberom udržateľného riešenia vykurovania vo vašom novom dome alebo modernizáciou existujúceho kúrenia tepelným čerpadlom. Viac sa dozviete vo videu!

Nájdime spolu vhodné tepelné čerpadlo pre vaše individuálne potreby!

Vykurovanie s tepelným čerpadlom pre každý domov

Náš rad tepelných čerpadiel ponúka udržateľný a nákladovo efektívny spôsob vykurovania. Využívajú až 75% bezplatnej energie priamo z prostredia.

Modernizácia vykurovania

Dobré rozhodnutie pre váš modernizačný projekt: prechod na technológiu tepelného čerpadla sa vyplatí pre vašu peňaženku aj pre klímu našej planéty.

Novostavba

Dá sa povedať: nový domov pre vás, nová šanca pre podnebie. Vďaka svojej ekologickej prevádzke sa tepelné čerpadlá stali plným právom novým štandardom pre novostavby.

Zistite ešte viac o tepelných čerpadlách

Pri vašom rozhodovaní o kúpe tepelného čerpadla vám radi poskytneme bližšie informácie. Tepelné čerpadlo je vykurovací systém budúcnosti a existuje množstvo dôvodov a referencií, ktoré to potvrdzujú.

Zvukový simulátor tepelného čerpadla

Vďaka Vaillant Sound Safe System sú naše tepelné čerpadlá extrémne tiché. Počúvnite si, aký zvuk vydávajú naše tepelné čerpadlá.

5 dôvodov prečo tepelné čerpadlo

Je vaľa dobrých dôvodov prečo si vybrať tepelné čerpadlo. Tu sú naše najobľúbenejšie.

Prehľad tepelných čerpadiel Vaillant

Pozrite si celé naše portfólio tepelných čerpadiel

Potrebujete sa poradiť s odborníkom na vykurovanie?

Spolupracujeme so širokou sieťou montážnych a servisných partnerov, ktorí sú odborne vyškolení pre montáž tepelných čerpadiel a radi vám pomôžu nájsť vhodné riešenie pre vaše potreby. Prípadne vyplňte kontaktný formulár a požiadajte o vypracovanie návrhu tepelného čerpadla.