Hľadaj

Zvoľte si vykurovanie tepleným čerpadlom

Urobte zmenu tam, kde to skutočne má zmysel – u seba doma.

Pozrieť video

Teraz je najvyšší čas na výmenu starého kúrenia. Prečo?

Prečo čakať?

Moderná vykurovacia technológia významne prispieva k ochrane klímy: zatiaľ čo zastaralé vykurovacie systémy zaťažujú životné prostredie, nové vykurovacie systémy vďaka vysoko účinnej technológii šetria veľa CO₂. Mimochodom: Nielen automobilová doprava, ale aj naše vykurovacie systémy a výroba teplej vody tvoria veľký podiel všetkých emisií CO₂ domácností - čo je ďalší dôvod, prečo s novým vykurovacím systémom urobiť niečo pre klímu našej planéty.

Moderný vykurovací systém je pripravený na budúcnosť: v posledných mesiacoch sa ukázalo, aký dôležitý je pohodlný domov - a funkčný vykurovací systém so spoľahlivým zásobovaním teplou vodou.

Nechajte si nezáväzne vypracovať návrh tepelného čerpadla odborníkom!

Prečo sa už neoplatí dlhšie čakať?

Môžete pozoruhodne prispieť k ochrane klímy a prevziať zodpovednosť za budúcnosť - napríklad výberom udržateľného riešenia vykurovania vo vašom novom dome alebo modernizáciou existujúceho kúrenia tepelným čerpadlom. Viac sa dozviete vo videu!

Nájdime spolu vhodné tepelné čerpadlo pre vaše individuálne potreby!

Vykurovanie s tepelným čerpadlom pre každý domov

Náš rad tepelných čerpadiel ponúka udržateľný a nákladovo efektívny spôsob vykurovania. Využívajú až 75% bezplatnej energie priamo z prostredia.

Modernizácia vykurovania

Dobré rozhodnutie pre váš modernizačný projekt: prechod na technológiu tepelného čerpadla sa vyplatí pre vašu peňaženku aj pre klímu našej planéty.

Novostavba

Dá sa povedať: nový domov pre vás, nová šanca pre podnebie. Vďaka svojej ekologickej prevádzke sa tepelné čerpadlá stali plným právom novým štandardom pre novostavby.

Zistite ešte viac o tepelných čerpadlách

Pri vašom rozhodovaní o kúpe tepelného čerpadla vám radi poskytneme bližšie informácie. Tepelné čerpadlo je vykurovací systém budúcnosti a existuje množstvo dôvodov a referencií, ktoré to potvrdzujú.

Zvukový simulátor tepelného čerpadla

Vďaka Vaillant Sound Safe System sú naše tepelné čerpadlá extrémne tiché. Počúvnite si, aký zvuk vydávajú naše tepelné čerpadlá.

5 dôvodov prečo tepelné čerpadlo

Je vaľa dobrých dôvodov prečo si vybrať tepelné čerpadlo. Tu sú naše najobľúbenejšie.

Pozrite si ponuku tepelných čerpadiel Vaillant

Vyberte si tepelné čerpadlo z nášho sortimentu a užívajte si výhody:

  • Nízke prevádzkové náklady
  • Ekologické a udržateľné
  • Investícia do budúcnosti

Potrebujete sa poradiť s odborníkom na vykurovanie?

Spolupracujeme so širokou sieťou montážnych a servisných partnerov, ktorí sú odborne vyškolení pre montáž tepelných čerpadiel a radi vám pomôžu nájsť vhodné riešenie pre vaše potreby. Prípadne vyplňte kontaktný formulár a požiadajte o vypracovanie návrhu tepelného čerpadla.