Hľadaj

Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Tipy na modernizáciu

Pri výmene starého vykurovacieho zariadenia za nové máte niekoľko možností. Môžete zmodernizovať už jestvujúcu technológiu a zvýšiť tak jej účinnosť. Tiež sa však môžete rozhodnúť pre nezávislosť od zvyšujúcich sa cien energií tak, že postupne alebo naraz prejdete na obnoviteľné zdroje energie. Ukážeme vám, na čo treba dávať pozor, aby sa výmena vykurovacieho zariadenia vyplatila do posledného centu.

Tipy pre nové budovy

Nový vykurovací systém by mal byť tak úsporný, výkonný a šetrný k životnému prostrediu, ako sa len dá. Ktorý systém bude pre vás najlepší, závisí od vašich potrieb. Aký typ zdroja energie uprednostňujete ? Aké veľké nároky na vykurovanie kladiete ? Aká forma prenosu tepla sa použije? S našimi tipmi a radami vám pomôžeme vybrať ten správny vykurovací systém