Hľadaj

Modernizácia vykurovacieho systému vášho domu so značkou Vaillant

Kontaktujte nás

Pri modernizácii vykurovania vášho domu dôverujte spoľahlivej značke

Spolu s našimi autorizovanými partnermi vám radi poradíme s výberom vhodného vykurovacieho systému pre váš dom či byt. A sme vám samozrejme k dispozícii aj v nasledujúcich rokoch po inštalácii, ak to bude potrebné. Komfort vášho domova sa s našimi výrobkami zvýši, a to s nižšími prevádzkovými nákladmi.

Doma by ste sa mali cítiť komfortne a príjemne

Moderný systém vykurovania vám zaistí pohodlie v dome na mnoho rokov - pre vás aj celú vašu rodinu.

Rovnomerne rozložené teplo. Všade.

Nový systém vykurovania rozvádza teplo do miestností rovnomerne. Pre zdravú a príjemnú klímu v dome je ideálny systém odvetrávania. Ten tiež pomáha pri prevencii vzniku plesní.

Teplá voda. Vždy podľa potreby.

Čakáte, kým sa zohreje voda? Sprchujete sa nechtiac studenou či horúcou? S novým systémom vykurovania je tomu koniec. Užívajte si dostatočný prívod teplej vody tak dlho, ako budete chcieť.

Regulácia vykurovacieho systému. Presne podľa potreby.

Nastavte požadovanú teplotu pre každú izbu pohodlne pomocou aplikácie. Bez ohľadu na to, či ste v kancelárii alebo na dovolenke, vždy máte prístup k svojmu vykurovaciemu systému.

Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Užívajte si svoj domov - s dôverou, že je všetko v najlepších rukách. S vysoko kvalitnými, spoľahlivými a trvácnymi výrobkami vyrobenými v Európe. S možnosťou predĺženej záruky, online servisnou knihou a širokou sieťou servisných partnerov.

Aj sporiť sa dá hravo

Keď sa púšťame do projektu modernizácie, máme vždy veľa nápadov.

Čo však s vykurovacím systémom? Starý systém spotrebúva príliš veľa energie - a to si všíma aj vaša peňaženka.

Z nového vykurovacieho systému budete mať väčší úžitok, než by ste očakávali. Prevádzkové náklady sa výrazne znížia bez akejkoľvek straty komfortu.

Nižšie náklady

Keďže nový systém vykurovania spotrebuje menej energie, budú prevádzkové náklady výrazne nižšie. A vďaka možnosti predĺženia záruky, nie je potrebné počítať s takmer žiadnymi nepredpokladanými nákladmi.

Dobrá investícia s finančnou podporou

Ak sú úrokové sadzby nízke, môže byť nový systém vykurovania aj dobrou investíciou. Svoju rolu môžu zohrať aj štátne dotácie. Keďže na tento rok sú už prostriedky z programu Zelená domácnostiam vyčerpané, Vaillant prichádza s vlastnou verziou dotácii na tepelné čerpadlá aroTHERM.

Udržateľná budúcnosť

Čím starší systém vykurovania vo vašom objekte máte, tým viac plynu, dreva alebo uhlia budete potrebovať. To má vplyv na vašu peňaženku i životné prostredie. S novým účinnejším vykurovaním naopak znížite náklady na energie a najmä emisie, čím výrazne prispejete k zachovaniu životného prostredia.

Zvýšte hodnotu vášho majetku

Nový systém vykurovania bude spĺňať aj vyššie nároky na energetickú účinnosť. To sa vám potom oplatí, ak budete chcieť v budúcnosti váš dom či byt predávať.

Tepelné čerpadlá a plynové kondenzačné kotly

Podľa našich skúseností sú obe tieto technológie obzvlášť vhodné práve pri modernizácii.

Nový štandard: Tepelné čerpadlá

Na budúcnosť zamerané a energeticky úsporné tepelné čerpadlo dokáže využiť až 75% tepla z prostredia, ktoré je k dispozícii zadarmo zo vzduchu, zeme alebo podzemnej vody. K prevádzke potom potrebuje len asi 25% elektriny.

  • Všestranný produkt pre vykurovanie, teplú vodu a chladenie
  • Mimoriadne účinné v kombinácii s energeticky úsporným zateplením a podlahovým vykurovaním
  • Nízke prevádzkové náklady vďaka využitiu obnoviteľných zdrojov

Osvedčené a spoľahlivé riešenie: Kondenzačná technológia

Kondenzačná technológia je veľmi dobre známa už niekoľko rokov. Umožňuje rýchlu inštaláciu a je nenáročná na priestor. V porovnaní so starými nekondenzačními kotlami znižujú kondenzačné kotly spotrebu energie až o 30%.

  • Veľký komfort pri vykurovaní a ohreve teplej vody
  • Hodí sa takmer do každého domu
  • Úspora vďaka lepšiemu využitiu energie

Ohľadom vhodnej technológie pre modernizáciu kúrenia vášho domu si nechajte poradiť od našich partnerov

Ďalšie technológie, ktoré pri modernizácii vykurovania oceníte

Všetky naše produkty vedia veľmi dobre komunikovať medzi sebou. Nový systém vykurovania je teda možné okrem tepelného čerpadla alebo kondenzačného kotla rozšíriť tiež napríklad o solárny systém alebo rekuperačnú jednotku. Široké portfólio našich produktov uspokojí všetky vaše požiadavky.

Inteligentné ovládanie

Nastavte si teplotu na vašom vykurovacom zariadení prostredníctvom smartfónu alebo tabletu kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Vedeli ste, že s našou inteligentnou regulačnou technikou dokážete aj šetriť energie? Napríklad pridaním regulátora sensoCOMFORT ku kotlu ecoTEC plus VU 25CS dokážete zvýšiť energetickú účinnosť vykurovania z triedy A na A+.

Vetrací systém pre zdravú vnútornú klímu

Rekuperačná jednotka zabezpečuje zdravé ovzdušie a súčasne znižuje vaše náklady za vykurovanie, pretože vetranie prebieha veľmi efektívne. Vetrací systém naučí váš dom dýchať.

Získajte teplo zadarmo zo Slnka

Solárne systémy sú ďalším alternatívnym riešením pre podporu kúrenia a prípravu teplej vody. Využívajte obnoviteľné zdroje energie a šetrite náklady.

Záručná doba na kondenzačné kotly

Na plynové kondenzačné kotly Vaillant poskytujeme bezplatne predĺženú záruku na 3 roky odo dňa uvedenia do prevádzky pri dodržaní podmienok spôsobu používania výrobku. Počas tejto záručnej lehoty budú výrobné chyby a chyby vzniknuté následkom chybného prevedenia alebo vadou materiálu pri dodržaní určitých podmienok bezplatne odstránené. Naši zákazníci majú možnosť predĺženia záručnej lehoty na kondenzačné plynové kotly až na 5 rokov.

Viac o možnosti predĺženia záruky

Online servisná kniha

Zistite kedykoľvek informácie o Vašom zariadení len pomocou sériového čísla výrobku. Kedy je termín ročnej prehliadky, či je kotol ešte v záruke aj kontaktné údaje vášho servisného technika.

Poraďte sa, aká technológia je vhodná pre modernizáciu vášho domu.