Hľadaj

Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Plyn

Používanie plynu ako paliva ponúka mnohé výhody : technológia je veľmi efektívna a relatívne lacná. Plyn možno vynikajúco kombinovať s obnoviteľnými zdrojmi energií a je vhodný aj pri modernizácii starých budov. Zistite viac o používaní plynu.

Solárna energia

Slnko nám poskytuje energiu, za ktorú netreba platiť a je v neobmedzených množstvách. Túto energiu je možné používať aj na podporu vykurovania, a tak nielen šetriť náklady, ale i chrániť životné prostredie.

Environmentálna tepelná energia

Teplo vonkajšieho prostredia nájdete v zemi, podzemnej vode, vo vzduchu alebo v slnku. Je zadarmo a je nevyčerpateľné. Získajte informácie, ako tepelné čerpadlá efektívne využívajú teplo z okolia a ako sa dá chrániť životné prostredie týmto spôsobom.

Elektrina – okamžitý zdroj tepla

Využívanie elektriny na vykurovanie a ohrev teplej vody je veľmi jednoduché, s nízkymi investičnými nákladmi. Nájdite si viac o možnostiach používania elektriny ako zdroja tepla.